9971 VIRGINIA BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9971 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 328cm / 129inch |
| Height | 201cm / 79inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2460kg |